ACARTUS je medzinárodná sieť účtovníckych kancelárií, poskytujúcou služby v oblasti účtovníctva, miezd, daní a financií. V súčasnosti pôsobí prostredníctvom svojich viacerých pobočiek v troch krajinách strednej Európy, a to v Českej republike, Poľsku a Slovenskej republike.

Členovia nášho tímu sa vyznačujú dlhoročnou skúsenosťou a vysokou úrovňou ich odbornej kvalifikácie, čo zaručuje profesionálnu starostlivosť a pohodlie našich klientov pri riešení rôznych úloh.

Pobočky skupiny ACARTUS sú umiestnené na strategickom pohraničí Poľska, Českej republiky a Slovenska. Zásadnou vlastnosťou celej skupiny je neustála spolupráca a komunikácia medzi jednotlivými pobočkami z rôznych krajín. V každej krajine je vytvorený tím profesionálov, ktorý poskytuje služby v poľskom, českom, slovenskom a anglickom jazyku, čo medzinárodným klientom prináša komfort, nesmierne uľahčenie komunikácie a lepšie pochopenie cudzieho účtovného a daňového systému.

To všetko umožňuje poskytovať klientom služby na najvyššej úrovni, bez jazykových bariér a rozdielov v právnych predpisoch.

Mottom našej činnosti je priateľský prístup ku klientom, stotožnením sa s ich záujmami, vysoká odborná úroveň a kvalita služieb a v neposlednom rade dôraz na bezpečnosť aktivít a spokojnosť klienta.